Bilgi Hattı : 0212 286 04 86 Öğrenci Girişi

Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi

Aşağıda bulunan “hizmetten yararlanma koşulları” hizmetten yararlanmaya başlanılmadan önce dikkatlice okunmalıdır. Tıp İngilizcesi hizmetinden yararlanılması bu koşulların dikkatlice okunduğu ve aynen kabul edildiği ve bunlara aykırı davranışların sadece kullanıcı için Tıpi ve cezai sorumluluklar gerektireceğini anladıklarını kabul anlamına gelir. Eğer herhangi bir kullanıcı bu koşulları kabul etmiyorsa, siteye giriş ve hizmetten yararlanma hakkı bulunmamaktadır.

Tıp İngilizcesi Kullanım Sözleşmesi
tipingilizcesi.net sitesi, ticari ve gayri ticari bölümler içeren bir sitedir. Ücretsiz deneme araması herhangi bir ücrete tabi değildir. Ancak aktif olarak hizmetin tamamından yararlanmak için alınması gereken “e-paket(ler)” için belli miktarlarda ücret ödenmesi gerekmektedir. Tıp İngilizcesi fikri haklara saygılıdır. Aynı saygıyı kullanıcılarından da bekler. Hiçbir kullanıcı fikri hakları her ne şekilde olursa olsun ihlal etmek anlamını taşıyacak biçimde Tıp İngilizces’den yararlanamaz. Yine, Tıp İngilizces’in isim hakkı, içeriği, tüm doküman, program ve scriptlere ait hakları saklıdır. Sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne suretle olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz.

Kullanıcı, aşağıda sınırlı olmamak üzere sayılan ve sayılmayıp bu nitelikte olan, kullanıcının Tıp İngilizcesi ile ilgili tüm aktivitelerinden tamamı ile kendisi sorumlu olup bu gibi durumların ortaya çıkması halinde kullanıcının yararlanma hakkı münhasıran Tıp İngilizcesi tarafından durdurulabilir.

Hizmet Şartları

1-Tıp İngilizcesi herhangi bir sebep ve mazeret (teknik arıza ve aksaklık vs.) bildirmeden hizmeti durdurma veya ara verme hakkına sahip değildir, aksi takdirde hizmet alan kişinin iş bu sözleşmeye itirazı geçerli olacaktır.

2-Hizmet alan kişi dil seviyesi belli olana kadar herhangi bir doküman (e-kitap vs.) tarafına yollanmayacaktır. Dil seviyesi hafta içi her gün sabah 09.00 ile gece 23.00 saatleri arasında gerçekleştirilen 3-5 dakikalık ücretsiz konuşma ile belirlenecek, dokümanlar bu tarihten itibaren hizmet alan kişiye bir web sayfası üzerinden yollanacaktır.

3-Tıp İngilizcesi dil eğitmenleri veya çalışanları kişisel bilgilerini hizmet alan kişi ile paylaşmamaktadır. Tıp İngilizcesi dil eğitmenleri veya çalışanları hizmet alan kişi tarafından herhangi bir baskı, üslup bozukluğu, adap, terbiye ve ahlak kurallarına uygun olmayan yaklaşımlara maruz kaldıkları takdirde veya konuşmalarda din, politika vb. gibi konuşmaların yapılması durumunda Tıp İngilizcesi iş bu sözleşmeyi tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir.

4-Hizmet alan kişi herhangi bir sebep ve mazeret bildirmeden üst üste 5 gün eğitim aramalarına katılmadığı takdirde Tıp İngilizcesi vermiş olduğu hizmeti tek taraflı olarak durdurma hakkına sahiptir.

5-Hizmet alan kişi sözleşme imzalandığı tarihten itibaren bireysel hizmet bedelini 2 gün içerisinde peşin ödemeyi kabul eder. Bu bedel, takip eden süre sonunda 2 iş günü içerisinde hizmet alan kişi tarafından ödenmediği takdirde Tıp İngilizcesi hizmeti tek taraflı olarak durdurma hakkına sahiptir. Tıp İngilizces, öğrencilerine göndereceği fatura ve benzeri belgeleri kargo ile teslim etmektedir ve tüm kargo ücretleri alıcıya aittir.

6-Tıp İngilizcesi herhangi bir bildirim yapmadan eğitmen değiştirme hakkına sahiptir. Eğitmen rahatsızlığı vb. durumlarda derslere yedek eğitmenler girmektedir. Bu ve benzer durumlarda derslerin ertelenmesi ya da bu derslerin telafisi söz konusu değildir. Bu durumların takibi Tıp İngilizcesi tarafından gerçekleştirilmemektedir.

 

7-Hizmet alan kişi hizmet ve sözleşme süresi boyunca hizmet aldığı iletişim bilgilerini (telefon, e-mail) Tıp İngilizcesi yetkilisine bildirerek değiştirme hakkına sahiptir. Hizmet verilen paketler arasında paket değişikliği ya da süre değişikliği söz konusu değildir. Hizmet alan kişi derslerini başka bir kişiye devretme hakkına sahip değildir. Hizmet alan kişiden gelen bu tip talepler Tıp İngilizcesi tarafından reddedilecektir.

8-Hizmet alan kişi eğitim saatinde telefona cevap vermediğinde görüşme süresince 3 defa daha aranır. Eğitmen öğrenciden yanıt alamazsa o günkü ders işlendi olarak kabul edilir ve diğer günlere eklenmez.

9-Tıp İngilizcesi dersleri 3, 6 ve 12 aylık olarak sunulmaktadır. Belirlenen periyotların bitişi ile bitirilen paket hakları yeni pakete devredilmez. Ayrıca belirlenen periyotların başlangıç ve bitiş tarihleri aynı güne denk getirilir. Örneğin 3 aylık kayıt olup 10 Ocak tarihinde eğitime başlayan öğrenci 10 Nisan tarihine kadar eğitim alır. Bitiş tarihinin haftasonuna denk gelmesi durumunda bitiş tarihi olarak Cuma günü belirlenir. Tıp İngilizcesi eğitim aralığında bulunan resmi tatil, özel günler sebebiyle oluşan tatil durumlarında ders vermeyi, öğrencilere aylık belirli gün sayısı ve kur sayısı taahhüt etmez.

10-Tıp İngilizcesi eğitim sisteminde, öğrencilik durumu aktif ya da pasif olan tüm öğrencilerimiz, sisteme yönlendirdikleri ve kayıt olup ödeme işlemleri tamamlanmış her öğrenci için %5 referans indirimi kazanırlar. Kazanılan referans indirimleri öğrencilerimizin hesaplarında tutulur ve yeni paket alımlarında en fazla %75’i kullanılabilir. %75’lik kullanım sonrası sistemde kalan referans indirimleri bir sonraki paket alımına kadar sistemde saklı tutulacaktır. Öğrencinin sistemde sahip olduğu referans indirimleri hiçbir şekilde paraya ve derse çevrilemez, başka bir öğrenciye devredilemez, indirim oranının para şeklinde iadesi talep edilemez ve referans indirimi başlı başına bir kampanya olduğundan, kullanılması durumunda öğrenci diğer kampanyalardan faydalanamaz.

11-Öğrenci referansı ile sisteme dahil olan öğrenciler ilk kayıtlarında ve yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere %10 indirim kazanırlar. Sisteme kayıt olan her öğrenci kendisine ait referans numarasını öğrenci ekranlarından görebilmektedir. Referans sistemi 01.01.2012 tarihi itibariyle devreye girmiştir. Bu tarihten önce yönlendirilmiş öğrencilerle ilgili herhangi bir hak talep edilemez. Tıp İngilizcesi yapmış olduğu tüm kampanyaları, resmi blog sayfası üzerinden öğrencilerine duyurmaktadır.

12-Öğrenci 3 aylık eğitim süresi içerisinde 15 gün, 6 aylık eğitim süresi içerisinde 30 gün, 12 aylık eğitim süresi içerisinde 60 gün ders ertelemesi hakkına sahiptir ve Tıp İngilizcesi belirtilen sayıların üzerinde ders ertelemesi yapacağını taahhüt etmez. 3 aylık paketlerde ders dondurma hakkı bulunmamaktadır. Öğrenci 6 ay ve 12 aylık eğitim süreçlerinde 1 kez, en çok 2 aylık olmak koşuluyla ders dondurma hakkına sahiptir. Ders dondurma işlemlerinin 5 ders gününü geçmesi durumunda eğitmen ve ders saati garantisi verilmemektedir. Ayrıca ders dondurma süresinin toplamda 2 ayı aşması durumunda Tıp İngilizcesi öğrencinin derslerini vermeme hakkında sahiptir.

13-Tıp İngilizcesi eğitim programında ve kullanım sözleşmesinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: