Bilgi Hattı : 0212 286 04 86 Öğrenci Girişi

Tıp İngilizcesi Çeviri

Tıp alanında her geçen gün gelişen teknolojik yenilikler ve buluşlar ile, insan sağlığı bilindiği gibi daha önemli bir hal almaktadır. Yeni üretilen ilaçlar, tedavi yöntemleri bir çok üstesinden gelinemeyen hastalığı tedavi etmektedir. Ülkemizde sağlık çalışanlarının başarıları da uluslararası alanda ve yabancı ülkelerde ses getirmektedir. Fakat eksik olduğumuz bir alan olan Tıp ingilizcesi çeviri konusu tüm bu başarılarımızı dünyaya sergilemekte önümüzü kesmektedir.

Tıp İngilizcesi Çeviri

Uzun yıllar okulda alınan ingilizce bilgisi ile akademik ve mesleki ingilizcede yol alınamadığı görülmektedir. İleri derece ingilizce konuşma bilgisi gerektiren bu alanda tüm sağlık çalışanlarına yepyeni bir teknoloji ile hizmet veren eğitim metodumuz ile, doktorlar, hemşireler ve tüm sağlık personeli ingilizceyi ana dili gibi konuşabilmektedir. Sadece konuşma bilgisi değil, bir çok alanda karşılarına çıkan ingilizce tıbbi çeviri gereksinimlerini kendileri yapabilmektedir.

Hata kabul etmeyen bu alanda ilerleyen personel sayısının artışı, tıptaki gelişmeleri dünyaya lanse etmemizede kolayca olanak sağlamaktadır.
Tıp ingilizce türkçe çeviri opsiyonlarını bir araya getiren eğitim sistemimiz sayesinde;
» Hafta içi her gün 10,20 veya 30 dakikalık soru cevap şeklinde işlenen dersler ile,
» Amerikalı eğitmenler ile ana dilinde bire bir özel ders statüsünde,
» Her konu için hazırlanmış video dersler ile,
» Online ingilizce e-kitaplar yardımı ile pratik yaparak ileri derece Tıp ingilizcesi eğitimi sağlanmaktadır. Sistemi ücretsiz test etmek için yukarıdaki formu doldurabilirsiniz?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: