Bilgi Hattı : 0212 286 04 86 Öğrenci Girişi

Tıp İngilizcesi Kelimeler

Tıp İngilizcesi önemi her geçen gün arttıkça çok farklı eğitim metodları ile birlikte eski yöntemler çöpe atılıyor. Türkiye’de tıp alanında sağlanan başarıların dış ülkere tanıtımı ancak iyi bir Tıp ingilizcesi kelimelerine hakim olmak ve çok iyi kullanmak ile olabilmektedir. Ezberci ve kalıcı olmayan bir eğitim yerine şimdi yepyeni bir eğitim metodu var. Tıp İngilizcesi artık online olarak Amerikalı Eğitmenler ile öğreniliyor.

tip-ingilizcesi-kelimeler

Bilgisayar ve internet üzerinden gerçekleşen dersler ile hem zamandan tasarruf ediliyor, hem de video dersler ve kalıcı görsel eğitim içerikleri ile ingilizce tıp kelimelerinin beyinde kalıcı olması sağlanıyor. Hafta içi her gün gerçekleşen 10,20 veya 30 dakikalık dersler ile tıp ingilizcesi bilgisi yanında genel ingilizce bilgisini de güncel tutmaktadır. Sadece bire bir eğitim olarak uygulanan sistemde çok büyük avantajlar da mevcut. Bu avantajlar nelerdir? İnceleyelim.

» Online video dersler,
» Her dersten sonra o derse ait mp3 formatında ses kaydı,
» İntenet olan her yerden erişebileceğiniz interaktif e-kitaplar
» Her güne ait 10 adet konu ile ilgili 10 adet kelime ( anlam ve telaffuzları ile birlikte )
» Her ders sonrasında eğitmenin yapmış olduğu değerlendirme ve yorumlar.
» Sabah 06.00 – Gece 01.00 aralığında ders alma imkanı
» Uygun fiyat ve taksitli ödeme imkanı ve daha fazlası

Tıp kelimesinin ingilizcesini tam olarak idrak ederek öğreten bu sistemin en büyük artısı da Amerikalı eğitmenlerden ders alıyor olmanız. Ana dili olarak ingilizce konuşan eğitmenler ile lehçe farkı olmadan konuşma pratiği yaparak kulak dolgunluğu da oluşur.Yabancı bir hasta ile muayene aşamaları ve daha bir çok konuda pratik yapma imkanı. Ücretsiz olarak denemek için “Deneme Konuşması” formunu doldurmak yeterli.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: