Bilgi Hattı : 0212 286 04 86 Öğrenci Girişi

Tıp İngilizcesi Kursları

Tıp İngilizcesi Kursları

Hayatımızda her geçe gün gelişen teknoloji ve bilimsel buluşlar bir çok alanda insanlar için faydalı olduğu bilinmekte. Bilginin, internet ve cep telefonlarının gelişimiyle kolayca ulaşılabilir olması insanları bu cihazları kullanmaya teşvik etmektedir. Sağlık sektöründe de yaşanan gelişmeler teknoloji ile paralel gitmektedir. Yeni ilaçlar tedavi yöntemleri ve ameliaylar bu alanların başlıcalarıdır. Ne var ki bu gelişmeler uluslararası ülkelerde olduğu için bu gelişmeleri takip edebilmek için ingilizce bilmek gerekmektedir. Tıp ingilizcesi de bu alanda çalışan doktorlar, hemşireler ve sağlık personeli için önemli bir rol oynamaktadır.

Cihazların kullanımı, yabancı ilaçların prospektüsleri ve daha bir çok konuda tıp ingilizcesi kursları önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır. Sağlık sektöründeki görevlilerin yabancı bir hastaya hizmet verebilmesi, yabancı ilaçları hastalarına kullanmalarını önermesi için ingilizce diline hakim olmalıdır. Her ne kadar eğitimleri sırasında okul ve üniversite dönemlerinde ingilizce eğitimi alınmış olsa da, konuşulmayan ve kullanılmayan bir dilin unutulma oranı o kadar yükselmektedir.

Tıp ingilizcesi kursu ise bir sağlık çalışanı için çok zorlu bir eğitim sürecini akla getirmektedir. Fakat teknolojinin getirdiklerinden yararlanarak online tıp ingilizcesi eğitimleri veren bu sistem ile doktor, hemşire ve diğer sağlık çalışanları, vardiya sıkıntısı yaşamadan, evlerinden veya iş yerlerinden, Amerikalı eğitmenler ile canlı konuşarak Mesleki ingilizcelerini geliştirebilmektedir.Sabah 06.00 ile gece 01.00 arasında istenilen saatte ders alabilmeyi sağlan bu sistem sayesinde trakif çilesi çekmeden, bir yere yetişmek zorunda kalmadan, sınıf ortamının olumsuzluklarını yaşamadan. Ders sonrasında ise derse ait ses kaydını mp3 formatında dinleyerek ders tekrarı yapma imkanınız da mevcuttur. iBilinen kurs yöntemlerinden çok daha avantajlı fiyatlar ile hem de taksit imkanı sağlayan bu yöntem ile başarı garanti.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: