Bilgi Hattı : 0212 286 04 86 Öğrenci Girişi

Tıbbi İngilizce Video

Tıp İngilizcesi ya da medikal İngilizce dersi ders kitapların yanı sıra görsel öğelerle de tamamlanmıştır. Amerikalı eğitmenlerle yapacağınız ders öncesi hazırlığında kitap ve kelimelerin yanı sıra Türk eğitmenin anlatımıyla dersi izlemek, hazırlıkların daha rahat yapılmasını sağlayacaktır.

Bu eğitimlerden daha etkili biçimde faydalanılabilmesi açısından bir önceki derse ait tıbbi İngilizce ders notları incelemesinin yapılması, bugüne ait ders kitabı konusu ve kelimelerinin öğrenilmesi yanında, konuya ait videonun da izlenilmesi uygun olacaktır.

Tıp İngilizcesi Video Dersleri Örneği  (Konu Anlatımlı)

Yapılan bu hazırlıklar sonrası gireceğiniz derste, rahatlıkla o günün konusu ile ilgili konuşmanızı gerçekleştirip, eğitmeninizin dersle ilgili soracağı soruları yanıtlayabilirsiniz. Yukarıda örneğini göreceğiniz kitap videosu, Tıp İngilizcesi dersleri kitap içeriklerinin özeti olarak hazırlanmıştır. Videolu anlatımlarda kitaplar farklı eğitmenlere yorumlatılarak, öğrencinin telaffuz bilgisinin gelişmesine katkıda bulunulmaya çalışılmıştır.

2 Responses to Tıbbi İngilizce Video

  1. oktay diyor ki:

    tıp İngilizcesi video dersleri ve tıp kitaplarınıza sahip olmak istiyorum diğer online eğitime katılmak istemiyorum online eğitime katılmadan bu seçenekleri içeren bi paketiniz yokmu

  2. ingilizce diyor ki:

    Oktay bey malesef eğitim paketimiz toplu olarak satılmaktadır. Ayrı uygulama sözkonusu değildir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: